Kajakowe Meandry Logo

Rezerwacje: +48 500 230 296

Alternatywe szlaki kajakowe w pobliżu Piaśnicy (Dębki, Karwia, Ostrowo, Kawieńskie Błoto, Żarnowiec...)

Jezioro Żarnowieckie


link to main article

Wspaniałe jezioro na wypoczynek w kajaku i leniwe spędzanie czasu nad wodą. Jezioro jest dość płytkie, otoczone dzikimi plażami.

... więcej informacji ....Morze Bałtyckie


link to main article

Spływ rozpoczyna piękne ujście rzeki Piaśnicy do morza a potem pływanie po przybojowych falach, albo po gładkim morzu w zależności od stanu morza. Zabawa na falach morskich to niezapomniane wrażenie.

... więcej informacji ....Zatoka Pucka • Klifyarticle teaser

Spływy organizowane w zależności od pogody i wysokości fali na Zatoce Puckiej. Informacje telefoniczne +48 500 230 296. Nagrodą są widoki niedostępnych od lądu klifów i towarzystwo ptaków.Zatoka Pucka • Dzikie Plaże


article teaser

Spływ wzdłuż brzegi i im więcej falowania tym większa przygoda. Po zmaganiach z żywiołem wody można zrobić przerwę na dzikiej plaży, na przekąskę, opalanie albo inne atrakcje.Białogórska Struga


article teaser

Białogórska Struga to wymagająca rzeka i jest sporo przenosek na różnych przeszkodach wodnych, jednak wysiłki warte są spotkania z naturą i ciszy z daleka od turystycznego zgiełku w sezonie letnim. W pozostałej części roku jest to wspaniałe spotkanie z przyrodą.

... więcej informacji ....Reda


article teaser

Reda jest podzielona na 3 różne etapy pod względem trudności i walorów przyrodniczych. Pełny opis rzek i cennik znajduje się na osobnej stronie kajakowemeandry.pl. Aby zobaczyć opis kliknij na wybrany link.

Dzika Reda – trudny odcinek Zamostne – Wejherowo
Meandry Redy – średnio trudny odcinek Wejherowo – Reda
Ptasia Reda – łatwy odcinek Wejherowo/Reda – Ptasi Rezerwat Beka


kayak route kayak route kayak route kayak route kayak route kayak route